O mnie

W naturalnej fotografii rodzinnej chcę pokazać Wasze emocje, małe gesty, które w codziennym pędzie nie łatwo dostrzec. Na zdjęciach, które robię chcę pokazać wyjątkowość chwili, w której jesteście wszyscy razem. Za kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat będzie to najpiękniejsza pamiątka jaką możecie sobie sprawić.

SESJĘ WYKONUJĘ U WAS W DOMU, LUB W PLENERZE

Cześć! Jestem Ewa

Zajmuję się naturalną fotografią rodzinną.
Skoro tu trafiłaś/trafiłeś to pewnie szukasz fotografa, który uchwyci Wasze wyjątkowe wspólne chwile. Zapraszam więc do zapoznania się z moim portfolio. Mam nadzieję, że Ci się spodoba i wkrótce spotkamy się na Waszej rodzinnej sesji zdjęciowej, aby stworzyć dla Was piękną pamiątkę.

Miłość do fotografii
Naturalna fotografia rodzinna
ukazanie emocji

Poznaj mnie trochę lepiej!

Mam na imię Ewa, ale to już pewnie zdążyłaś/zdążyłeś zauważyć. Poza pracą i miłością do fotografii jestem żoną i mamą dwóch wspaniałych córeczek- Hani i Basi. To dzięki nim odkryłam miłość do naturalnej fotografii rodzinnej. Będąc z nimi w domu, robiłam mnóstwo zdjęć, jak się później okazało(i okazuje cały czas) jest to dla nas najwspanialsza pamiątka jaką mogliśmy sobie sprawić-uwielbiamy oglądać albumy ze zdjęciami, szczególnie starsza córka, która zachwyca się jakim była maluszkiem. Poza zdjęciami uwielbiam spacerować nad morzem, jeździć autem, i oglądać seriale!