Fotoalbum

Pakiet 2 lub Pakiet 3

Pakiet 2 lub 3 z Fotoalbumem to Wasza podstawowa sesja rodzinna, noworodkowa, ciążowa lub sesja pary, z wysokiej jakości odbitkami, wzbogacona o niezwykły album storybook, z jeszcze większą ilością zdjęć z Waszej sesji w cenie.

Przepiękny, personalizowany album storybook z Waszymi zdjęciami to ponadczasowa pamiątka, która sprawi że Wasze najpiękniejsze wspomnienia będą zawsze na wyciągnięcie ręki!

Album w formie storybook czy inaczej fotoksiążki jest solidnym i trwałym dziełem poligraficznym i introligatorskim. Elegancka okładka wykonana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, znakomicie będzie prezentowała się na Waszej półce z książkami lub rodzinnymi pamiątkami.

Personalizacja

Możliwości personalizacji Waszego albumu storybook to wspomnienia uwiecznione w unikatowej postaci wykonanej specjalnie dla Was na indywidualne zamówienie. 

Oprawa płócienna, oprawa welurowa lub oprawa skórzana w kilku stonowanych, szlachetnych kolorach. Sztywna okładka z wytłoczonym elegancką czcionką tytułem, imionami czy datą sprawią, że Wasz album będzie jedyny w swoim rodzaju.

Zdjęcia na grubych, sztywnych kartach wydrukowane na jedwabistym papierze fotograficznym pozwalają na swobodne oglądanie zdjęć rodzinnych, ciążowych czy noworodkowych bez nadmiernych obaw o zużycie, bo jedwabisty papier fotograficzny jest odporny na zabrudzenia i nie zostają na mim ślady palców.

Fotoalbum

Sztywna okładka oprawiona w jeden z dostępnych materiałów:

Płótno
Welurowy
Skórzany

Na okładce wytłoczony dowolny napis (np. imiona, tytuł sesji, data)

Sztywne, nie wyginające się karty

Wydruk zdjęć na jedwabistym papierze fotograficznym  (powierzchnia odporna na zabrudzenia i ślady palców)

Format w pakiecie Premium:

20 stron (10 kart)

Wymiary 20×20 cm

30-35 fotografii w indywidualnym układzie skomponowanym przez fotografa

Najlepszy prezent

Nie wiesz jeszcze jaki jest idealny pomysł na prezent? No to już wiesz! 😉
Nie znajdziesz nic bardziej wyjątkowego i oryginalnego od albumu storybook choćbyś przetrząsnął cały Internet i każdy sklep!
Ten storybook to jedyny w swoim rodzaju prezent gwiazdkowy, prezent z okazji świąt, prezent urodzinowy, prezent na bociankowe, prezent na becikowe, prezent ślubny np. z sesją narzeczeńską, prezent na rocznicę ślubu i nie tylko, prezent imieninowy i z każdej innej okazji!
Chcesz sprawić radość swoim bliskim? Zamów sesję fotograficzną Premium z personalizowanym albumem storybook a będzie to niezapomniana pamiątka.

Również tradycyjny album fotograficzny ze zdjęciami rodzinnymi w postaci odbitek lub Wasze zdjęcia rodzinne, noworodkowe, ciążowe czy narzeczeńskie w ramkach zawieszonych na ścianie, pozwolą w każdej chwili wrócić do pełnych miłości wspomnień uwiecznionych na Waszych wyjątkowych fotografiach.


Szczegóły wykonania odbitek:
Wydruk na grubym jedwabistym papierze fotograficznym (powierzchnia odporna na zabrudzenia i ślady palców)
Wymiar 13×18 cm