Rodzinna sesja lifestyle

Sesja zdjęciowa rodzinna i dziecięca to najlepsza pamiątka na wiele pokoleń. 

Jako profesjonalny fotograf, Wasze sesje rodzinne lifestyle z dziećmi wykonuję u Was w domu lub w pięknym plenerze starając się zachować naturalność scen i ujęć fotograficznych. Dlatego zdjęcia rodzinne i dziecięce to przede wszystkim wspaniała zabawa pozbawiona sztywnego pozowania przed obiektywem. Na lokalizację sesji możecie także zaproponować swoje ulubione miejsce gdzie czujecie się swobodnie i naturalnie. Na plaży, placu zabaw, w parku, w kawiarni, nad jeziorem czy w innym, ważnym dla Was miejscu.

Album storybook czy inaczej fotoksiążka lub album fotograficzny ze zdjęciami rodzinnymi w postaci odbitek lub zdjęcia rodzinne w ramkach zawieszonych na ścianie, pozwolą w każdej chwili wrócić do pełnych miłości wspomnień uwiecznionych na fotografiach.
Naturalne zdjęcia rodzinne i dziecięce w formie cyfrowej wyświetlane na ekranie telewizora lub z projektora przywrócą niezapomniane chwile i będą wyjątkową okazją do wspólnego spędzenia czasu przy oglądaniu.

Sesja świąteczna to doskonały prezent gwiazdkowy pod choinkę a każda inna okazja również jest dobra żeby podarować bliskim wspomnienia uchwycone na całe życie.

Sesje fotograficzne wykonuję głównie na terenie województwa pomorskiego (Gdynia, Sopot, Gdańsk i okolice) ale istnieje możliwość zamówienia sesji na terenie całej Polski a nawet za granicą (do indywidualnej wyceny).

Chcesz podarować najbliższym wyjątkowy prezent? Szukasz dla bliskich prezentu na urodziny, imieniny, święta, Gwiazdkę? Nie ma nic piękniejszego i bardziej wyjątkowego niż wspomnienia pięknych chwil spędzonych razem, uwiecznionych na naturalnych zdjęciach rodzinnych i dziecięcych. Zamów bliskim w prezencie sesję rodzinną, sesję dziecięcą lub sesję świąteczną.