Sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa i niemowlęca to jedyna w swoim rodzaju pamiątka narodzin Waszego potomka i najpiękniejszych chwil życia rodziców

Jako mama dwójki dzieci wiem jak ważne dla maluszka jest bezpieczeństwo i komfort, dlatego sesje noworodkowe i niemowlęce wykonuję ze szczególną troską o potrzeby Waszego maleństwa w atmosferze ciepła i spokoju, w wygodnym zaciszu Waszego domu. 

Naturalne zdjęcia noworodkowe i niemowlęce nie wymagają dodatkowego zaangażowania i stresu ze strony maluszka w postaci układania w różnych pozycjach lub przebierania. Jeśli jednak rodzice mają takie życzenie, możemy wykorzystać piękne ubranka noworodkowe i niemowlęce przygotowane specjalnie do sesji.

Maluszek jest fotografowany sam i z rodzicami oraz rodzeństwem. Na zdjęciach noworodkowych i niemowlęcych chcę pokazać naturalne piękno i subtelny urok Waszej pociechy a także łączące Was uczucia miłości, radości i szczęścia rodzinnego.

Album storybook czy inaczej fotoksiążka lub album fotograficzny ze zdjęciami noworodkowymi i niemowlęcymi w postaci odbitek lub zdjęcia dziecięce w ramkach zawieszonych na ścianie, pozwolą w każdej chwili wrócić do pełnych szczęścia i miłości wspomnień uwiecznionych na fotografiach.
Naturalne zdjęcia noworodkowe i niemowlęce w formie cyfrowej wyświetlane na ekranie telewizora lub z projektora przywrócą niezapomniane chwile i będą wyjątkową okazją do wspólnego spędzenia czasu przy oglądaniu.

Narodziny nowego członka Waszego domowego ogniska to znakomita okazja do uchwycenia niezwykłych chwil na fotografiach a także do sprawienia bliskim wyjątkowego prezentu.

Szukasz pięknego prezentu na pępkowe dla świeżo upieczonych rodziców? Chcesz upamiętnić ten wyjątkowy dzień i zachować cudowne emocje na całe życie? Zamów w prezencie sesję noworodkową lub niemowlęcą.

Sesje fotograficzne wykonuję głównie na terenie województwa pomorskiego (Gdynia, Sopot, Gdańsk i okolice) ale istnieje możliwość zamówienia sesji na terenie całej Polski a nawet za granicą (do indywidualnej wyceny).