Sesja pary

Sesja narzeczeńska i zdjęcia par to doskonały prezent dla Twojej ukochanej lub Twojego ukochanego

Wasze wspólne chwile pełne miłości jeszcze przed złożeniem przysięgi małżeńskiej lub wspomnienia zakochanej pary, uwieczniam na naturalnych zdjęciach narzeczeńskich i zdjęciach par. 

Naturalna sesja pary i narzeczeńska odbywa w pięknym plenerze lub u Was w domu. Możemy skorzystać z kilku sprawdzonych przeze mnie klimatycznych lokalizacji lub wykorzystać Wasze pomysły i wykonać sesję w Waszym ulubionym miejscu.
W miejscu, w którym się poznaliście, w miejscu kiedy partner się oświadczył, tam gdzie odbyły się zaręczyny lub w dowolnym miejscu, które ma dla Was szczególne znaczenie i czujecie się tam naturalnie i swobodnie.

Zaręczyny, rocznica, walentynki, dzień zakochanych, Wasze wspólne święto… Każda okazja jest dobra by upamiętniła ją niezwykła fotografia.

Album storybook czy inaczej fotoksiążka lub album fotograficzny ze zdjęciami zakochanej pary w postaci odbitek lub zdjęcia narzeczeńskie w ramkach zawieszonych na ścianie, pozwolą w każdej chwili pwrócić do wspólnych wspomnień uwiecznionych na fotografiach. Naturalne zdjęcia pary w formie cyfrowej, wyświetlane na ekranie telewizora lub z projektora przywrócą niezapomniane chwile i będą wyjątkową okazją do wspólnego spędzenia czasu przy oglądaniu.

Sesje fotograficzne wykonuję głównie na terenie województwa pomorskiego (Gdynia, Sopot, Gdańsk i okolice) ale istnieje możliwość zamówienia sesji na terenie całej Polski a nawet za granicą (do indywidualnej wyceny).

Chcesz sprawić ukochanej osobie niezapomniany prezent? Chcesz obdarować swoją drugą połówkę szczególnym podarunkiem? Szukasz pomysłu na prezent z okazji zaręczyn lub prezent z okazji rocznicy? Nie ma nic piękniejszego i bardziej wyjątkowego niż wspomnienia Waszych wspólnych chwil, uwiecznionych na naturalnych zdjęciach narzeczeńskich lub zdjęciach pary. Zamów przyszłej żonie, partnerce, przyszłemu mężowi, partnerowi lub po prostu miłości swojego życia w prezencie sesję narzeczeńską lub zdjęcia dla par.