Sesja brzuszkowa

Sesja ciążowa pomoże uwiecznić ten wyjątkowy czas Waszego życia

Naturalne sesje ciążowe wykonuję kiedy brzuszek jest już widoczny. Najlepiej ok. 7 – 9 miesiąca ciąży. Do sesji brzuszkowej zapraszamy również partnera. 

Na lokalizację wybieramy łatwo dostępne miejsca na sesje plenerowe lub ciepłe wnętrze Waszego domu. Jeśli macie takie życzenie, sesję brzuszkową można wykonać w interesującym Was lokalu lub istotnym dla Was miejscu.
Do sesji brzuszkowej mam dostępne dla Was piękne suknie ciążowe, w które możecie się ubrać na czas zdjęć. Podczas zdjęć ciążowych dbam o zachowanie naturalności w spokojnej i swobodnej atmosferze.

Album storybook czy inaczej fotoksiążka lub album fotograficzny ze zdjęciami ciążowymi w postaci odbitek lub zdjęcia ciążowe w ramkach zawieszonych na ścianie, pozwolą w każdej chwili wrócić do wyjątkowych wspomnień uwiecznionych na fotografiach. Naturalne zdjęcia brzuszkowe w formie cyfrowej, wyświetlane na ekranie telewizora lub z projektora przywrócą niezapomniane chwile i będą wyjątkową okazją do wspólnego spędzenia czasu przy oglądaniu.

Sesje fotograficzne wykonuję głównie na terenie województwa pomorskiego (Gdynia, Sopot, Gdańsk i okolice) ale istnieje możliwość zamówienia sesji na terenie całej Polski a nawet za granicą (do indywidualnej wyceny).

Szukasz prezentu na bociankowe dla przyszłej mamy? Nie ma nic piękniejszego i bardziej wyjątkowego niż wspomnienia wyjątkowych chwil, uwiecznionych na naturalnych zdjęciach ciążowych. Zamów przyszłej mamie w prezencie sesję ciążową.